Компанія

Компанія

Про компанію

Prins Autogassytemen BV вже більше 30 років є світовим лідером у розробці альтернативних паливних систем. Голландський виробник отримав свою репутацію завдяки досконалості продукції і інноваційності рішень для широкого спектру типів двигунів, доступних на ринку сьогодні.

Компанія Prins першою в світі отримала сертифікацію R115 для своєї автогазової системи Direct LiquiMax-2.0. Це одна з найсучасніших та інноваційних систем для автомобілів з бензиновими двигунами з безпосереднім впорскуванням палива. Система Prins Direct LiquiMax-2.0 відповідає діючим стандартам викидів EURO5 та EURO6. При цьому Direct LiquiMax-2.0 спеціально розроблена для водіїв, щоб отримати максимум переваг, не втрачаючи керованості і продуктивності.

Система Prins Diesel дозволяє перетворювати дизельні мотори (переважно у вантажівках) на двопаливні двигуни шляхом заміни певної кількості дизельного палива на газ. Система Prins Diesel встановлюється поряд з оригінальною системою управління двигуном, і в принципі вона підходить для всіх дизельних двигунів (від Євро 3). Система зв'язується (тільки для читання) з ECU через CAN-шину, щоб забезпечити повністю кероване комп'ютером впорскування потрібної кількості газу, залежно від специфічних характеристик дизельного двигуна.

У співпраці з японською Keihin Corporation, одним з найвідоміших у світі виробників паливних систем, компанія Prins розробила високотехнологічну систему газового впорскування (VSI system), яка підходить як для пропан-бутану так і для метану.

Prins – глобальний постачальник альтернативних паливних систем і компонентів для багатьох світових виробників. Мережа представництв, де клієнти можуть придбати, встановити та обслужити ГБО Prins на сьогодні покріває бильше 50 країн світу.

Prins Autogassystemen B.V. сертифікована NEN-EN-ISO-9001: 2015. Всі компоненти перевірені та відповідають вимогам EU-R67-01 / R110 / R115, CSA та EPA. Prins C.O.P. для всіх компонентів базується на 100% тестуванні перед доставкою.

Місія Prins

Вплив жорстких міжнародних стандартів на викиди автомобіля вимагає постійного впровадження більш екологічних технологій. Ці технологічні досягнення, що впроваджуються у систему PRINS VSI, призвели до різкого скорочення шкідливих забруднювачів, таких як викиди вуглецю, оксидів азоту та твердих часток; настільки, що сучасні автомобілі викидають у двадцять разів менше шкідливих викидів, ніж автомобіль, зроблений у 1970 році.

Місія Prins - розробити систему, що мінімізує викиди для двигунів внутрішнього згоряння.

Для досягнення цієї мети компанія PRINS розробила і продовжує зосереджуватись на трьох важливих основних цінностях, а саме: якість, інновації та обслуговування клієнтів.

OEM партнери

Prins дуже тісно співпрацює з багатьма світовими автовиробниками, що встановлюють альтернативні паливні системи на автомобілі. І все це для того щоб забезпечити відповідність найвищим стандартам якості, а також надати кінцевому споживачеві авто з чудовою керованістю, економією палива та внеском у більш чисте середовище.

Prins є постачальником комплектних систем і компонентів для наступних OEM партнерів.

Cadillac
Chrysler
Ford
Honda
Lada
Proton
Toyota
Volkswagen
Volvo

Сертифікати

Якість є невід'ємною частиною кожного бізнес-процесу в Prins Autogassystemen B.V. Наша мета з забезпечення максимально високої якості, в рівній мірі стосується як окремих компонентів так і повних систем.

Наша загальна система якості та бізнес-процеси були підтверджені сертифікатами NEN-EN-ISO 9001: 2015 від TÜV Netherlands QA B.V.

Всі процеси, пов'язані з OEM, відповідають сертифікації ISO/TS 16949: 2002. Це гарантує, що Prins Autogassystemen може досягти і поставляти продукцію на найвищий рівень якості OEM. Крім того, всі компоненти системи і складові системи систем VSI сертифіковані відповідно до правил R67-01 і R110.

Для європейського ринку Prins також був сертифікований R115, європейською директивою щодо модернізації систем зрідженого та стисненого газу. Ця директива визначає викиди та стандарти якості, якими повинен відповідати виробник автогазових систем. Для кожної серії автомобілів проводяться випробування у сертифікованій лабораторії.

Prins вже має сертифікати для наступних марок:

Audi
BMW
Cadillac
Chrysler
Citroen
Daihatsu
Dodge
Ford
Honda
Hyundai
Jeep
Kia
Lada
Lexus
Mercedes-Benz
Nissan
Opel
Peugeot
Renault
Skoda
Subaru
Toyota
Volkswagen

Офіс компанії

Prins Autogassystemen B.V. 

Industrial Park No.: 5.065

Jan Hilgersweg 22
5657ES Eindhoven
The Netherlands

Tel. : +31 (0)40 254 77 00
Fax : +31 (0)40 254 97 49

Встановити Prins
Встановити Prins Prins Prins Oval Bars Head Phone