Mazda: ГБО Prins краще

Mazda: ГБО Prins краще
Mazda: ГБО Prins краще

Хочеться як краще, а виходить як завжди? Спробуйте компромісний варіант! У випадку з цією Mazda все сталося саме так. Спочатку на мотор з прямим впорскуванням була змонтована польська автогазова система, але заміщення бензину не влаштовувало власника, адже витрати хотілося ще зменшити.

MazdaPrins2.jpg

З цим проханням він і повернувся на СТО, де знайшлося ще одне рішення – встановлення комплекту Prins, спеціально створеного під даний мотор. З огляду на вартість преміального обладнання монтаж робили тимчасово, щоб перевірити заміщення і економічний ефект. І Prins прижився на цьому авто, адже в результаті експерименту виявилося, що голландське ГБО забезпечує заміщення навіть більш заявлених 95%. Витрата бензину в змішаному циклі склала всього 1,1 л/100 км.

MazdaPrins3.jpg

Виходячи з цього можна сміливо стверджувати, що термін окупності преміального ГБО Prins, незважаючи на ціну комплекту, такий же, як і на більш дешевих комплектах. А економічна вигода набагато більше, адже після окупності витрати на паливо знижуються максимально.

Монтаж та налаштування ГБО Prins проведено на СТО PROFIGAS.


Повернення до списку


Встановити Prins
Встановити Prins Prins Prins Oval Bars Head Phone