Prins VSI DI для BMW 3-ї серії

Prins VSI DI для BMW 3-ї серії
Prins VSI DI для BMW 3-ї серії

BMW 3-ї серії це автомобіль, що користується великою популярністю серед поціновувачів марки. Престижний та комфортний, він втілює найкращі риси німецької автопромисловості. Першокласна техніка цього седану приводиться у дію 2-літровим турбомотором, що має систему безпосереднього впорскування бензину. За задумом виробника це повинно забезпечити високі екологічні показники, а також знизити витрати бензину.

1.jpg

Враховуючи специфіку двигунів з прямим впорскуванням, де бензинові форсунки, розміщені безпосередньо у камері згоряння, повинні постійно охолоджуватись та очищуватись проходячим через них бензином, для цього мотора потрібен спеціальний комплект ГБО. І у Prins є саме такий комплект газобалонного обладнання призначений для переобладнання двигунів з кодом N20B20A.

2.jpg

Блок керування автогазовою системою Prins має спеціальний алгоритм роботи, що враховує всі особливості двигуна BMW. А під час роботі на газовому паливі, через штатні форсунки періодично подаються мінімальні порції бензину. І при цьому лише у Prins заміщення бензинового палива складає більше 95%. А це не тільки істотна економія, адже встановлений у багажнику 90 літровий газовий балон, навіть за умови його заповнення на 80%, разом з бензиновим баком, дають можливість проїхати на сумарній заправці більше 1000 км. А кожен пройдений кілометр тепер обходиться майже в 2 рази дешевше.

4.jpg

Монтаж та налаштування ГБО Prins проведено на СТО PROFIGAS.

Повернення до списку


Встановити Prins
Встановити Prins Prins Prins Oval Bars Head Phone